Jampa Dampa.

gay friendly music bar, Prague

Jampa Dampa,
gay friendly music bar in
  Prague,   Czech Republic

»  Get directions in Google Maps
For navigation, please turn on GPS on your mobile.

Potřebujete se odreagovat, chcete se sejít s přáteli, poznat nové tváře nebo jen tak posedět?

Vítáme Vás. Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a zaujme-li Vás naše nabídka, rádi Vás uvítáme v našem podniku.

Prostě fungujeme jako klasický disco music club či bar. Záleží jen na Vás, jak náš podnik nazvete.
Pořádáme pro vás pravidelné akce spojené s vystoupením hostů nebo i takové, kdy si večer aranžujete téměř sami.

Chcete si vychutnat svých 15 minut slávy a nechybí vám kuráž? Pojďte si zazpívat na KARAOKE večery. Pořádáme je každou STŘEDU.
Vybírat můžete společně z skladeb české i světové scény. Celým večerem Vás bude provázet KJ Majlou a MC Valerie.

Líbí se Vám zpěvačka či zpěvák světového kalibru? Ve speciálech, které pořádají naši DJové se k nim zlehka přiblížíte jak zvukem, tak i obrazem třeba každý ČTVRTEK, kdy pořádáme VIDEO DISCO PÁRTY s DJ Shark.

Dále pravidelně každý PÁTEK a SOBOTU připravujeme pro Vás “eL” párty jízdu se vším, co k takové jízdě patří.
“eL” párty najdete pod názvem LADIES SECRET NIGHT PARTY, která je určená především Vám ženám a pánové mají vstup povolen pouze v doprovodu ženy. Za barem se na Vás budou těšit skvělé barmanky a celým večerem až do rána Vás budou provázet DJ Smile, DJ Pepe Lopez nebo DJ SHARK, kteří se postarají o pestrou taneční zábavu a to nejen songy na přání, ale také se můžete těšit na MIXXXY POP, ROCK, R&B, CZ, SK doplněné o projekci nejlepších klipů.
VSTUP ZDARMA!!! 🙂

Jeden víkend v měsíci se věnujeme pořádání TATTOO PARTY v horní části Jampa Dampa Clubu. Potřebujete přetetovat úplně celé tetovaní nebo jen lehce opravit? Nemáte ještě žádné tetování a rády by jste nějaké aspoň malé měly, ale nemáte čas ani odvahu? JE TO TU! Do Jampa Dampa jsme si opět pozvaly velmi talentovanou a šikovnou tatérku Veroniku. Veronika tetuje v Liberci a je tak žádaná, že je nám velkou ctí, že si na nás udělala čas a přijala naši výzvu jednou za měsíc uspořádat víkendovou tetovací akci u nás. Bude se tetovat v sobotu a neděli 10:00-20:00hod. Neváhejte a udělejte si rezervaci co nejdřív, počet lidí, které bude schopna Veronika za celý den obdařit svým tetovacím uměním bude omezen. Určitě je možné svůj návrh nám poslat a my Vám obratem pošleme cenu odpovídající Vašemu návrhu i odhadovanou dobu tetování. Tatérka Veronika tetuje jakékoliv velikosti a styly tetování, dále dle dohody Vám vytvoří i návrh dle Vašich přání a představ 😊
Rezervace a návrhy Vašeho tetování nám posílejte do zpráv přes FB Jampa Dampa Prague, do e-mail jampadampaprague@gmail.com, nebo na mobil +420 604 774 959. Speciální TATTOO nabídka pro pár – pokud budete chtít jít s partnerkou na nějaké společné tetování, tak cena v páru je pak za 1500Kč. Pro jednotlivce za 1000Kč. Velikost malého tetování pro Vaši představu je cca 5x5cm.

Chcete-li si užít svou soukromou párty, slavit narozeniny či uspořádat firemní večírek? Kontaktujte nás, zajistíme pro Vás to, co byste si přáli.
PIŠTE NÁM na e-mail jampadampaprague@gmail.com, do zpráv na našem FB profilu Jampa Dampa Prague nebo VOLEJTE +420 604 774 959

Pro stálé návštěvnice našeho klubu jsme připravili ČLENSKÉ KARTIČKY plné výhod. Také jsme pro Vás vytvořily uzavřenou skupinu na FB pod názvem “Vítej v eL clubu Jampa Dampa Prague”, kde se jako první dozvíte o každé akci, kterou pořádáme či o každém výletě, který zorganizujeme. Ta která už registraci má, si může kartu vyzvednout během otevírací doby. Ta která ještě registraci nemá a chtěla by se stát členkou Jampa Dampa, tak se můžete zaregistrovat přes naše webové stránky jampadampaprague.cz
Rádi se budeme inspirovat NÁPADY i tím, co byste v podniku rádi změnili.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME a TĚŠÍME SE na Vaši návštěvu v JAMPA DAMPA MUSIC CLUBU či na nějakém společném VÝLETĚ 🙂
(foto: 2017 ze společného výletu za setkáním s lvíčaty a možností se s nimi vyfotit)

★  Gay Prague Guide

Jampa Dampa

There are 5 people online (looking at this page)!


Posted May 15, 2022

Opening hours

Monday:       closed
Tuesday:      closed
Wednesday: 20:00 - 03:00
Thursday:     20:00 - 03:00
Friday:          20:00 - 05:00
Saturday:      20:00 - 05:00
Sunday:        closed
We are not responsible for the changes to the opening hours.
V Tůních 10
Praha 2 120 00 Praha CZ
Get directions
other tips for travelers:
Flights, Hotels, Taxi, Rentals Car
Cheap Flights
Find hotel deals and discounts
Cheap Airport Taxi
Best Rentals Car


If our site gaylocator ® helped you,
you found what you were looking for,
or just because you like our web site,
Please give us a "Like" in    page.
gaylocator ®
THANK YOU SO MUCH